Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków
• Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych na zlecenie Klienta zewnętrznego w pełnym zakresie tj. m.in.:
• wczytywanie dokumentów z elektronicznego obiegu dokumentów do FK
• bieżące dekretowanie i wprowadzanie (wczytywanie) danych do systemu księgowego
• sporządzanie deklaracji podatkowych wg polskich przepisów podatkowych
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• współpraca z Urzędem Skarbowym, ZUS, biegłym rewidentem, bankiem itp.
• sporządzanie sprawozdań, okresowych raportów oraz danych statystycznych
• raportowanie w formie Business Intelligence
• Wsparcie Zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość)
• Minimum 1 rok udokumentowanej pracy na samodzielnym stanowisku księgowym
• Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów podatkowych
• Umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery pracy
• Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia
• Terminowość, zaangażowanie i dokładność
• Znajomość programu Symfonia FK
• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office - Excel, Word
• W związku z certyfikowaną przynależnością do światowej organizacji firm księgowych PrimeGlobal dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

• Pracę w firmie dla której ważna jest jakość świadczonych usług
• Umowę o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, wiedzy oraz doświadczenia
• Szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację
• Dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie digitalizacji księgowości

Benefity
• dofinansowanie zajęć sportowych
• prywatna opieka medyczna
• dofinansowanie nauki języków
• dofinansowanie szkoleń i kursów
• ubezpieczenie na życie
• spotkania i wyjazdy integracyjne
• Fotel masujący, owoce, kawę, czekoladę i prasę w biurze

O nas
Firma Szwak&Spółka sp. Z o.o. od 14 lat oferuje kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo – podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Jesteśmy rozwijającą się firmą księgową zatrudniającą ponad 50 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym. Realizujemy swoje zadania przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości informatycznych.
Jesteśmy certyfikowanym członkiem światowej organizacji firm księgowych PrimeGlobal.
www.szwak.pl
www.facebook.com/szwakispolka/

Dodano dnia: 15-03-2024

Szwak&spółka

Zobacz wszystkie oferty Szwak&spółka

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji