Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista Księgowo-Podatkowy w Zespole One Compliance z orzeczeniem o niepełnosprawności praca zdalna

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Firma naszego klienta gwarantuje współpracę z działami podatkowymi i finansowymi różnorodnych firm krajowych i międzynarodowych w różnych sektorach (automotive, usługi finansowe, nieruchomości, energia, technologie, media i telekomunikacja, etc.) oraz z globalną siecią spółek stowarzyszonych przez firmę. Możliwe są również pośrednictwo na linii przedsiębiorstwo - urzędy skarbowe w zakresie kontroli podatkowych, skarbowych i czynności sprawdzających, oraz współpraca z audytorami podczas badania sprawozdań finansowych i audytów wewnętrznych. Łączymy kompetencje analityczne z umiejętnością interpretacji skomplikowanych zagadnień księgowych oraz podatkowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista Księgowo-Podatkowy w Zespole One Compliance z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami lekkimi, umiarkowanymi lub znacznymi. Każdy ma szansę
• Wyższe wykształcenie preferowane w zakresie finansów, ekonomii, itp.
• Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS Excel)
• Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Doświadczenie zawodowe w zakresie sprawozdawczości podatkowej (sporządzenie deklaracji CIT i VAT w oparciu o polskie regulacje prawa podatkowego)
• Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie ze standardami Ustawy o rachunkowości
• Stałe łącze Internetowe

Mile widziane:

• Znajomość US GAAP/ IFRS
• Doświadczenie w rachunkowości zarządczej

Obowiązki:
• Przeprowadzanie procesu wdrożenia nowego klienta
• Ustawienie klienta w systemie ERP
• Koordynacja prac związanych z ustawieniem nowego procesu podatkowo-księgowego (przejęcie, ustawienie procesu – źródła danych - nasz ERP/ ERP klienta)
• Weryfikacja ustalonego zakresu vs rzeczywiste potrzeby klienta
• Zidentyfikowanie tematów wrażliwych i zaadresowanie ich w bieżących pracach (bieżąca weryfikacja podatkowo-księgowa)
• Nadzór nad przygotowaniem procedury dla zespołu
• Nadzorowanie zespołu młodszych księgowych w trakcie bieżących prac (wsparcie merytoryczne, delegowanie zadań)
• Organizacja prac związanych z projektami prowadzonymi dla klienta, w tym przegląd wprowadzonych danych księgowych, analiza aspektów podatkowych poszczególnych transakcji; finalizacja sprawozdawczości rachunkowej i podatkowej, m.in. sprawozdania finansowe, deklaracje CIT i VAT, raporty zarządcze, sprawozdawczość do NBP i GUS, itp.
• Bieżąca komunikacja z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych
• Bieżąca komunikacja z organami podatkowymi

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat
• Pracę zdalną
• Pracę w multidyscyplinarnym zespole zajmującym się kompleksową obsługą klientów w zakresie sprawozdawczości podatkowej
• Możliwość korzystania z najnowszych technologii w codziennej pracy
• Szkolenia, kursy i programy rozwojowe, które przygotują Cię na przyszłość technologicznie i biznesowo
• Możliwość poszerzania horyzontów poprzez zdobywanie różnorodnych doświadczeń na urozmaiconych projektach i współpracę z osobami posiadającymi szerokie doświadczenie,
• Zrównoważony rozwój kariery – work-life balance
• Efekt Twoich działań widoczny i ważny w zespołach, w których pracujesz, klientach, biznesach i społecznościach - Razem budujemy lepiej działający świat
• Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

A także:

• Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów
• Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online
• Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
• Unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
• Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w firmie
• Program benefitów Care&Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, masaże, bilety, karty sportowe
• Cykliczne spotkania zespołowe i wyjazdy integracyjne
• Prezenty i niespodzianki świąteczne
• Na start: Welcome pack oraz własny służbowy laptop i telefon

Kontakt w sprawie ofert pracy:
Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 20-10-2023

BPO Network

Zobacz wszystkie oferty BPO Network

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji