Księgowy/a

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

DPS Systems jest organizacją, która od ponad 20 lat skutecznie i z sukcesami zajmuje się dostarczaniem usług IT dla Klientów systemów klasy ERP. Obecnie w związku z budową i rozwojem kompetencji w zakresie kilku zróżnicowanych systemów ERP poszukujemy osób, które wspólnie z nami rozwiną naszą działalność na tym rynku.

Twój zakres obowiązków:

-Prowadzenie bieżących zapisów w ewidencji księgowej (dekretacja zakupów),

-Prowadzenie rozliczeń z pracownikami – zaliczki, delegacje

-Wprowadzanie wyciągów bankowych

-Weryfikacja rozrachunków krajowych i zagranicznych

Nasze wymagania:

-Wykształcenie wyższe ekonomiczne

-Min. 2- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

-Znajomość aktualnych przepisów podatkowych

Mile widziane:

-Znajomość sporządzania sprawozdań finansowych

-Umiejętność pracy z programem Impuls EVO

To oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

-Szkolenie i wdrożenie na stanowisko pracy

-Pakiet medyczny - EnelMed

-Dofinansowanie karty sportowej

-Dofinansowanie nauki języka angielskiego

Dodano dnia: 28-03-2023

DPS Systems Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty DPS Systems Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy