Menadżer ds. podatkowych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szukamy osoby, która wesprze nasz dział, w zakresie prowadzenia spraw podatkowych w Grupie Comarch, głównie w obszarze podatków CIT, VAT, WHT, a także cen transferowych. W skład Grupy wchodzą spółki Polskie i zagraniczne, prowadzące zróżnicowaną działalność: informatyczną, sportową, czy w zakresie ochrony zdrowia. Zapraszamy do aplikacji

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub prawnicze
Min. 2-3-letnie doświadczenie związane z samodzielnym doradztwem w zakresie prawa podatkowego lub prowadzeniem spraw podatkowych spółki
Mile widziane kwalifikacje doradcy podatkowego
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA

Nadzorowanie pracy zespołu
Opiniowanie pod względem podatkowym transakcji zawieranych w Grupie Comarch (spółki Polskie i zagraniczne, zróżnicowana działalność)
Przygotowywanie pism urzędowych w sprawach podatkowych, dokumentacji na potrzeby postępowań podatkowych
Kontakty z doradcami z innych krajów
Przygotowywanie umów pomiędzy spółkami z Grupy Comarch

DLA CIEBIE

Stabilna praca w bardzo zgranym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i nabycia doświadczenia
Ciekawe i różnorodne wyzwania związane z szerokim zakresem działalności spółek Comarch
Po okresie wdrożenia – możliwość pracy w systemie hybrydowym
Elastyczne godziny pracy
Brak dress code’u
Dostęp do prywatnej opieki medycznej – dla Ciebie i Twojej rodziny
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/menadzer-ds-podatkowych/

Dodano dnia: 24-03-2023

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy