Specjalista ds. Aktuarialnych

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy Specjalisty ds. aktuarialnych, który dołączy do zespołu klienta z branży ubezpieczeniowej.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie wyliczeń rezerw techniczno-ubezpieczeniowych dla celów rachunkowości oraz wypłacalności, w szczególności budowa i utrzymanie modelu wyceny rezerw techniczno-ubezpieczeniowych
- Udział w wyliczenia kapitałowego wymogu wypłacalności
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Analiza rentowności produktów ubezpieczeniowych
- Udział w przygotowywaniu projekcji finansowych oraz kapitałowych
- Analiza potrzeb reasekuracyjnych, obsługa umów reasekuracyjnych
- Wsparcie innych zespołów w zadaniach wymagających wiedzy aktuarialnej

Oczekiwania:
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze kalkulacji rezerw techniczno-ubezpieczeniowych dla celów rachunkowości oraz wypłacalności
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
- Wysokie kompetencje analityczne
- Samodzielność, elastyczność, wielozadaniowość
- Proaktywność w szukaniu i proponowaniu rozwiązań

Mile widziane:
- Licencja aktuarialna lub czynny udział w egzaminach
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Doświadczenie z ubezpieczeniami komunikacyjnymi
- Znajomość narzędzia Prophet
- Znajomość SQL/VBA

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
- Pracę w elastycznych godzinach, 100 % zdalnie
- Pracę w doświadczonym zespole

Zachęcamy do aplikowania!

Dodano dnia: 20-02-2023

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy