Specjalista ds. podatkowych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Do naszego Działu Analiz Podatkowych i Finansowych poszukujemy specjalisty z zakresu prawa podatkowego z dobrą znajomością języka angielskiego. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie m. in. sporządzanie umów oraz dokumentacji oraz opiniowanie transakcji pod kątem podatkowym. Zapraszamy do aplikacji.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe, z obszaru prawa bądź ekonomii
Minimum 2-letnie doświadczenie związane z doradztwem w zakresie prawa podatkowego
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – kontakt z zagranicznymi specjalistami, przygotowywanie pism
Dobra znajomość MS Office
Umiejętność organizowania własnej pracy
Mile widziane kwalifikacje doradcy podatkowego

TWOJE ZADANIA

Opiniowanie pod względem podatkowym transakcji zawieranych w Grupie Comarch (spółki polskie i zagraniczne, zróżnicowana działalność)
Przygotowywanie pism urzędowych w sprawach podatkowych, dokumentacji na potrzeby postępowań podatkowych
Kontakty z doradcami z innych krajów
Sporządzanie umów pomiędzy spółkami z Grupy Comarch

DLA CIEBIE

Stabilna praca w bardzo zgranym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i nabycia doświadczenia
Ciekawe i różnorodne wyzwania związane z szerokim zakresem działalności spółek Comarch
Po okresie wdrożenia – możliwość pracy w systemie hybrydowym
Elastyczne godziny pracy
Brak dress code’u
Dostęp do prywatnej opieki medycznej – dla Ciebie i Twojej rodziny
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-podatkowych/

Dodano dnia: 31-01-2023

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy