Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

MANAGER/ TEAM LEADER ds EXPORTU (okolice Łodzi)

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Umowa o pracę
Praca stacjonarna

Opis stanowiska:
organizacja pracy podległego zespołu stacjonarnie  (około 17 osób) zapewniająca efektywne i terminowe wykonywanie zadań,
rozwój sprzedaży i rentowność podległych działów
realizowanie powierzonych zadań zgodnie ze strategią sprzedażową Firmy
budowanie relacji i zaufanie do marki na rynku

Wymagania:

umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
stały monitoring rynku
Postawa zorientowana na realizowanie wyznaczonych celów

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
Pracę w miłej atmosferze
Prywatną opiekę medyczną
Kartę sportową

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com z dopiskiem „ Kierownik ds. Exportu – okolice Łodzi

Dodano dnia: 17-01-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji