Znasz niemiecki – praca stała lub dorywcza

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

LODZ/ praca w biurze

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie

Szukamy osób zainteresowanych pracą  min 0,5 etatu do pełnego

Nie wymagamy języka angielskiego !
Nie wymagamy doświadczenia

Szukamy kandydatów z poziomem niemieckiego min A2/B1

Opis stanowiska:
wpisywanie danych do systemu
uzupełnianie protokołów w systemie

ZAPRASZAMY DO PRZESŁANIA CV NA jobs@personnelandmedia.com
Prosimy w tytule wpisać nazwę stanowiska
Niemiecki  – LODZ

Dodano dnia: 16-01-2023

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy