IT SUPPORT TECHNICIAN

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Lokalizacja Kraków

Praca stacjonarna

7000 – 8000 pln brutto

Godziny pracy poniedziałek- piątek 8 godzin

Osoby z min. 1 rok doświadczenia na podobnej pozycji

Kluczowe Obowiązki

Odpowiadanie na połączenia serwisowe i związane z problemami z komputerem

Przeniesienie stacji roboczej i urządzenia peryferyjne zgodnie z wymaganiami

Zapewnienie wymaganych sprzętów (zainstalowanie i skonfigurowanie sprzętów, kable, gniazdka i cały inny sprzęt) IMAC (instalowanie/przenoszenie/dodajecie/zmiany)

Diagnoza awarii innych urządzeń

Świadczenie usług instalacji i aktualizacja obsługiwanego sprzętu i oprogramowania

Wsparcie kluczowych aplikacji inżynierskich używanych w firmie

Wymagania

Biegłość w Microsoft Office 2016/2019/Office365 Suite

Biegłość we współpracy Narzędzia Zespoły/Skype/Zoom

Podstawowa znajomość Microsoft Active Directory, Microsoft Group Policy Objects

Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

Podstawowe umiejętności i wiedza w zakresie rozwiązywania problemów z siecią

Doświadczenie z produktami Apple (MacOS/IpadOS/IOS)

Doświadczenie z obsługą urządzeń mobilnych (IOS/Android)

Nasza oferta

Praca na pełen etat, stabilność zatrudnienia

Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń z elastycznymi benefitami (do wyboru m.in. karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do różnych sklepów i restauracji, zniżki na rezerwacje wakacyjne i wiele, wiele więcej)

Prywatna opieka medyczna premium, która obejmuje opiekę stomatologiczną i polisę ubezpieczeniową na podróże międzynarodowe

I do 4 dodatkowych dni płatnego urlopu w roku!

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA jobs@personnelandmedia.com

Dodano dnia: 08-12-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy