Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

PM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Turyńska 135, Bieruń

Twój zakres zadań:
•Opracowywanie modeli finansowych i analiz w celu wsparcia inicjatyw strategicznych
•Przygotowywanie raportów wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych w firmie
•Przygotowywanie analiz dotyczących kluczowych wskaźników firmy oraz analiz ad-hoc, zgodnie z wymaganiami
•Wprowadzanie i utrzymywanie miesięcznych raportów dotyczących rachunków zarządczych dla dedykowanej jednostki biznesowej (m.in. wyniki finansowe oraz odpowiednie operacyjne lub biznesowe KPI)
•Dostarczanie analiz i wgląd w bieżące wyniki
•Monitorowanie wyników inicjatyw usprawniających i działań mających na celu redukcję kosztów

Nasze wymagania:
•Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, ekonomii lub rachunkowości
•Mile widziane doświadczenie w finansach lub księgowości
•Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
•Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację
•Umiejętności interpersonalne, rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
•Proaktywna postawa, ambicja i motywacja, nastawienie "can-do"

Co oferujemy naszym pracownikom:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę – bez pośredników
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•Rozwój zawodowy
•Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
•Możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK)
•Miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Prosimy aby osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@bcube.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby aktualnej rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

Dodano dnia: 22-11-2022

BCUBE

Zobacz wszystkie oferty BCUBE

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy