Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Zastępca Głównej Księgowej

Lokalizacja: Wiskitki k/ Żyrradowa woj. mazowieckie

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
rozliczanie VAT, CIT, akcyzy oraz podatku u źródła
współudział w pracach związanych z badaniem sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami,
współudział w sporządzaniu okresowych i rocznych jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
bezpośrednia współpraca z Główną Księgową w nadzorowaniu pracowników niższego szczebla
aktywny udział w projektach prowadzonych przez dział księgowości i finansów
współpraca z instytucjami zewnętrznymi
raportowanie na potrzeby Zarządu Spółki, GUS, NBP

NASZE WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość,
3 -5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
doświadczenie w procesie sporządzania sprawozdań finansowych,
biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem
znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
znajomość programu Enova oraz SAP - mile widziana

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Dobre warunki pracy - nowoczesny budynek z kantyną pracowniczą
Program wdrożeniowy
Opiekę Medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie

Klikając w przycisk „Wyślij maila” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Chefs Culinar Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Chefs Culinar Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@chefsculinar.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu i dochodzeniu roszczeń, obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Dodano dnia: 15-11-2022

Chefs Culinar Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Chefs Culinar Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji