Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego poznańskiego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.
Miejsce pracy: Poznań (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
-dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
-sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,
-współpraca z takimi instytucjami jak US, GUS,
-nadzór nad pracą młodszych księgowych.

Wymagania:
-znajomość języka przynajmniej na poziomie B2 (współpraca z firmami międzynarodowymi),
-praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków,
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-kultura osobista i zaangażowanie,
-umiejętność pracy w zespole,
-mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 7000 - 9000 zł netto,
-niezbędny sprzęt (komputer, telefon),
-opiekę medyczną Luxmed,
-karta Multisport.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutacje prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).

Dodano dnia: 12-10-2022

Employer Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Employer Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy