Rekruter / Researcher

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Zakres zadań:
- samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w agencji rekrutacyjnej (obszar językowy);
- tworzenie i publikowanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych;
- aktywny direct search, wyszukiwanie kandydatów na portalach społecznościowych i forach dyskusyjnych;
- selekcja otrzymanych aplikacji, weryfikacja telefoniczna, sporządzanie profili kandydatów;
Kogo szukamy?
- masz za sobą pierwsze doświadczenie (praktyki,staż) w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
- znasz język angielski na poziomie min. B2 (będziesz go weryfikować u kandydatów);
- jesteś osobą komunikatywną i chętną do rozwoju w obszarze rekrutacji;
Ważne: Raz w miesiącu zawsze widzimy się na spotkaniu stacjonarnym w Warszawie!

Oferujemy:
- wynagrodzenie 3000 pln netto + plus premia za pozyskanego kandydata;
- umowa o pracę, B2B lub zlecenie – Ty wybierasz;
- możliwość pracy 100% zdalnie;
- elastyczne godziny pracy;
- regularny feedback i możliwości rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania na adres: jobs@personnelandmedia.com (w tytule prosimy wpisać: REKRUTER)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Dodano dnia: 10-10-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy