Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystent/ka księgowości - Kasjer/ka

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Finanse to Twoja pasja i zależy Ci na zdobyciu pierwszego doświadczenia w księgowości? To świetnie się składa, bo stoi przed Tobą idealna szansa! Dołącz do Comarch jako Asystent/-ka księgowości, wspieraj dział w codziennych zadaniach i rozwijaj się z nami!

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub studenci ostatniego roku studiów kierunkowych
Praktyczna znajomość zagadnień finansowo – księgowych oraz podatkowych
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie
MS Office
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu

TWOJE ZADANIA

Rozliczanie delegacji krajowych
Sporządzanie raportów kasowych
Prowadzenie ewidencji kasowej
Analizowanie pobranych zaliczek

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
Możliwość rozwoju u boku doświadczonych specjalistów
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/asystent-ka-ksiegowosci-kasjer-ka/

Dodano dnia: 07-10-2022

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji