SPECJALISTA DS. ROZLICZANIA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH (m/k)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej spółki z siedzibą w Katowicach Brynowie, należącej do grupy spółek produkcyjno- usługowych, działających na całym świecie w branży metalurgicznej, kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalista ds. rozliczania podróży służbowych. Nasz Klient od wielu lat z sukcesem działa na rynku polskim i wraz z rozwojem powiększa swój zespół pracowników. Właśnie w związku z rozwojem działu Personalnego, chcielibyśmy zatrudnić kolejną osobę, która zwiąże się z firmą na wiele lat. Przyjazna atmosfera, mała rotacja i kompetentny team, to tylko kilka zalet, które charakteryzują firmę naszego Klienta.
Miejsce pracy: Katowice/ Brynów/ praca hybrydowa/Home Office
Branża: Przemysł/ Praca biurowa/HR
Numer referencyjny: SP/SDM/KAT
KIM JEST NASZ KLIENT?
MISJA Naszego Klienta: Projektujemy i dostarczamy najwyższej jakości kompleksowe procesy wsparcia budując dobre życie dla Klientów, Pracowników oraz ich otoczenia.
WARTOŚCI Naszego Klienta: Współpraca, Rozwój, Zaangażowanie, Rodzina i Bezpieczeństwo oraz Zaufanie i Szacunek.
Jeśli te wartości są Ci bliskie, to zapraszamy Cię do aplikowania – Nasz Klient czeka właśnie na Ciebie!
Zakres obowiązków:

*weryfikacja i rozliczanie wydatków związanych z delegacjami służbowymi
*analizowanie i rozliczanie kosztów podróży
*weryfikacja nadsyłanych dokumentów oraz wprowadzanie danych do systemu SAP HR zatwierdzanie danych w systemie
*kontakt z pracownikami firmy
*współpraca z działami firmy oraz centralą w Niemczech

WYMAGANIA:
• bardzo dobra (min. C1) znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• dobra (min. B2) znajomość języka angielskiego
• mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach związanych z procesami finansowo-księgowymi, w dziale związanymi z rozliczaniem delegacji służbowych lub w obszarze HR
• wykształcenie wyższe
• znajomość systemu SAP i Concur będzie dodatkowym atutem
• dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w obsłudze klienta międzynarodowego, umiejętności analityczne, zorientowanie na szczegóły
NASZ KLIENT OFERUJE:
umowa o pracę: najpierw 3 miesiące okresu próbnego, potem automatyczne przedłużenie na czas nieokreślony

NASZE BENEFITY:

*prywatna opieka medyczna
*karta Multisport
*ubezpieczenie wewnątrzzakładowe
*kursy językowe na koszt pracodawcy
*dni wolne od pracy w dzień urodzin
*dni wolne w święta państwowe/kościelne w Niemczech (Wielki Piątek, Wniebowstąpienie Pańskie, poniedziałek Zielonych Świątek, dzień Zjednoczenia Niemiec)
*PPK- dopłata pracodawcy w wysokości 2,5%
*elastyczny czas pracy (między 06:00 a 17:00), bez nadgodzin
*możliwość indywidualnego czasu pracy (między 06:00 a 22:00)
*możliwość pracy zdalnej.
*Jeszcze jedna ważna kwestia - w firmie Naszego Klienta jest przyzwolenie na "gorszy dzień" (każdemu się może przytrafić), jednak Klient stara się pozytywnie podchodzić do rozwiązywania codziennych problemów, dlatego bardzo ważna dla niego jest Twoja osobowość i Twoje nastawienie. Firma naszego Klienta chce ciągle się doskonalić i rozwijać, dlatego szuka osób potrafiących zainspirować innych, zmotywowanych do zmagań z wyzwaniami dnia codziennego, ceniących pracę w atmosferze współpracy, wzajemnego szacunku i gry zespołowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim lub j. angielskim , podając w tytule nazwę stanowiska na które aplikują. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: magdalena.rymarska@profithr.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zaznajomienie się z klauzulą i wyrażenie zgody podając poniższą treść gody w wersji niemieckiej w przesłanym CV:

KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

EINWILLIGUNG
„Ich willige in die Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten durch die PROFIT HR Aleksandra Knapczyk. mit Sitz in Katowice (40-750), Hierowskiego Straße 52, zwecks Durchführung von Einstellungsverfahren durch die Gesellschaft, gemäß Anforderungen der Datenschutzgrundverordnung vom 27. April 2016 ein. Darüber hinaus erkläre ich, dass ich über die Möglichkeit belehrt wurde, meine Einwilligung jederzeit zurückzunehmen sowie darüber, dass die Rücknahme der Einwilligung die Rechtsmäßigkeit der Verarbeitung, welche auf derer Grundlage vor derer Rücknahme vorgenommen wurde, nicht beeinflusst.“

Dodano dnia: 11-08-2022

PROFIT HR Aleksandra Knapczyk Executive Partner

Zobacz wszystkie oferty PROFIT HR Aleksandra Knapczyk Executive Partner

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy