Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

AP Accountant Łódź

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
Przetwarzanie faktur w systemie SAP
Monitorowanie sald debetowych AP
Uzgadnianie i rozliczanie kont GRIR
Prowadzenie korespondencji z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznym
Uczestniczenie w projektach mających na celu poprawę wydajności i jakości procesów

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B2)
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość systemu SAP
Umiejętności analityczne

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy
Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas pracy z ekspertami
Możliwość wywierania rzeczywistego wpływu na działalność dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej
Opiekę medyczną, kartę sportową, kursy językowe, ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne, imprezy rodzinne, work life balance, masaże
Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Dodano dnia: 10-08-2022

Klient People

Zobacz wszystkie oferty Klient People

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji