Młodszy Księgowy

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

HedgeServ oferuje możliwość zatrudnienia na pełen etat dla studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, matematycznych, finansowych i matematycznych. Celem naszego programu jest rozwój studentów i absolwentów w kierunku księgowości inwestycyjnej, poszerzanie ich kompetencji oraz pomoc we wskazaniu kierunku przyszłej kariery zawodowej i zdobyciu szczególnej przewagi na rynku pracy.

Nasze zespoły tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Możesz mieć pewność, że dołączając do nas staniesz się częścią wyjątkowej grupy i rozwiniesz swoje umiejętności.

Młodszy Księgowy ds. Funduszy

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

• Obliczanie i raportowanie Wartości Aktywów Netto (NAV) jednostek funduszy inwestycyjnych
• Identyfikacja i analiza danych wpływających na ostateczną wartość jednostki funduszu
• Księgowanie oraz monitorowanie kosztów funduszu
• Analiza transakcji obrotu papierami wartościowymi oraz przygotowywanie raportów księgowych
• Uzgadnianie kont oraz analiza rozliczeń przygotowanych przez inne departamenty

Oferujemy:

• Luxmed pakiet VIP
• Karta sportowa Multisport
• My Benefit system kafeteryjny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• 100% dofinansowanie do kursów/ studiów (np. ACCA/CIMA)
• Finansowane wyjścia z zespołem 1x/kwartał
• Ubezpieczenie na życie

Nasze wymagania

• Absolwent bądź student kierunku w obszarze finansów/ekonomii/biznes/matematyka bądź podobne
• Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (finanse/księgowość) będzie dodatkowym atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
• Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
• Umiejętność pracy w zespole i dobrych zdolności analitycznych

Aby aplikować wyslij swoje CV na adres recruit@hedgeserv.com

Dodano dnia: 19-07-2022

HedgeServ

Zobacz wszystkie oferty HedgeServ

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy