AP Accountant

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AP ACCOUNTANT WITH GERMAN& ENGLISH

Zakres obowiązków:

• Odpowiedzialność za codzienne działania operacyjne w zakresie AP, w tym: przetwarzanie faktur, dokładne księgowanie transakcji AP;
• Zapewnianie obsługi klienta w zakresie zobowiązań i przetwarzania faktur na najwyższym poziomie;
• Przygotowywanie / zatwierdzanie propozycji płatności;
• Zapewnienie ciągłego doskonalenia procesów i procedur AP;
• Aktywny udział w codziennych działaniach i zamknięciach miesiąca;
• Współpraca z różnymi działami finansowymi w celu ułatwienia efektywności operacyjnej w zakresie terminowego zatwierdzania faktur i rozwiązywania zapytań.

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze księgowości w wewnętrznych działach księgowych lub w środowisku SSC/BPO;
• Znajomość języka niemieckiego(B2) oraz języka angielskiego (B2);
• Wykształcenie wyższe na kierunku księgowość, rachunkowość, finanse itp.;
• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość aplikacji Excel;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w SAP;
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
• Zdolności analityczne oraz wielozadaniowość.

Oferta:

• Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
• Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony;
• Lokalizacja biura: Łódź;
• Tryb pracy : 4 dni stacjonarnie + 1 dzień home office;
• Bogaty pakiet świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, karty przedpłacone, dofinansowanie szkoleń i nauki języków, sport i rekreacja, zniżki na firmowe produkty.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Dodano dnia: 06-07-2022

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy