Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Financial Controller

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder.
Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz do Red Sky!

Jedno jest pewne - w naszym zespole zatrudniamy najlepszych specjalistów, dla których dynamiczna praca to przyjemność, a zespołowe rozwiązywanie skomplikowanych problemów przynosi ogromną satysfakcję. Cały zespół Red Sky to najlepsi z najlepszych - specjaliści w swoich branżach, których cechuje otwartość, rozwój i przekraczanie swoich horyzontów. Jako Financial Controller będziesz samodzielnie podejmować decyzje i zarządzać dokumentami finansowymi.

Zadania
- przetwarzanie danych finansowych,
- tworzenie analiz oraz raportów finansowych,
- przygotowywanie raportów z platform płatniczych,
- kontrola obiegu dokumentów finansowych,
- przygotowywanie dokumentów księgowych,
- analiza przypadków na podstawie przepisów finansowo-rachunkowych oraz podatkowych,
- przygotowywanie cyklicznych raportów i wsparcie przy sporządzaniu wycen spółek,
- współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
- współpraca z biurem księgowym.

Twój profil
- posiadasz min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale księgowym,
- potrafisz analizować i weryfikować odchylenia finansowe,
- umiesz odczytywać dane finansowe m.in. sprawozdania finansowe, zestawienia obrotów i sald,
- znasz dobrze Excela i potrafisz swoją wiedzę wykorzystać w praktyce,
- posiadasz wiedzę na temat księgowości, rachunkowości, podatków,
- jesteś osobą samodzielną, która nie boi się odpowiedzialności,
- posiadasz umiejętności analityczne,
- umiesz szybko reagować i znajdować rozwiązania na problemy ad hoc,
- chcesz rozwijać się w dziale finansowym i poznać w praktyce finanse spółek z wielu branż.

Oferujemy
- wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,
- specjalistyczne know-how od świetnych praktyków i rozwój zawodowy,
- wspierający i zaangażowany zespół,
- praca w biurze z najlepszą kawą w mieście (Szczecin)
- budżet rozwojowy,
- dostęp do benefitów - Multisport Plus, Medicover Premium, ubezpieczenie grupowe.

Highlights
- pracujemy w elastycznych godzinach - zaczynasz pracę między 8-10,
- komunikujemy się poprzez Slacka, zarządzamy zadaniami w ClickUpie, trackujemy czas pracy w Calamari,
- działamy projektowo i mamy czas na rozwój,
- stawiamy na samodzielność, ale mocno liczy się dla nas wsparcie zespołu,
- swoimi działaniami wspieramy spółki z branży IT, gaming, fintech, martech, lifescience.

Dodano dnia: 27-06-2022

Red Sky

Zobacz wszystkie oferty Red Sky

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji