Specjalista/Młodszy specjalista ds. kontrolingu

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Instytut Adama Mickiewicza
poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, utworzoną w 2000 roku. Cel Instytutu - budowanie trwałego zainteresowania polską kulturą za granicą, realizowany jest we współpracy z partnerami zagranicznymi i poprzez międzynarodową wymianę kulturalną w dialogu z odbiorcami, w zgodzie z założeniami polskiej polityki zagranicznej. Do 2022 roku Instytut zrealizował projekty w ponad 70 krajach świata na 6 kontynentach. Organizatorem Instytutu Adama Mickiewicza jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zakres obowiązków będzie obejmował m. in.:
• udział w procesie budżetowania oraz planowania finansowego Instytutu,
• kontrolę wykonania budżetu, sporządzanie analiz, raportowanie wyników, w tym kontrola rozliczeń dotacji celowych z budżetu państwa
• przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych,
• wsparcie działu księgowego w obszarach związanych z raportowaniem,
• rozwój narzędzi analitycznych i raportowych.
Oczekujemy:
• co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym lub kontrolingowym - związanym z tworzeniem i kontrolą budżetu, mile widziane doświadczenie w finansach publicznych,
• wyższego wykształcenia z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,
• znajomości Excel-a na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
• umiejętności analitycznych, wnikliwości, dbałości o szczegóły, dokładności,
• umiejętności pracy w zespole i elastyczności,
• wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wsparcie w rozwoju kompetencji (np. możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych),
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych pracowników,
• zdobywanie nowych ciekawych doświadczeń w instytucji realizującej projekty międzynarodowe w obszarze kultury i sztuki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Termin przesyłania aplikacji do 10 lipca 2022 r.
W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki:

Dodano dnia: 14-06-2022

Zobacz wszystkie oferty Instytut Adama Mickiewicza

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy