asystent/ka ds księgowości

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteś studentem lub absolwentem kierunku finansowego? Posiadasz pierwsze doświadczenie lub wiedzę teoretyczną w zakresie księgowości?
Jeśli chcesz się rozwijać w tej dziedzinie i równocześnie zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie z możliwością szlifowania na co dzień języka angielskiego aplikuj i porozmawiajmy o Twoich możliwościach!

OFERUJEMY

pracę na pełen etat w trybie hybrydowym
pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
świetną atmosferę w pracy i dbanie o work life balance
kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

ZADANIA
wsparcie w ogólnych czynnościach księgowych oraz analiza rachunków
wsparcie w procesie raportowania kosztów
pomoc w przygotowaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów
wsparcie w uzgodnieniu księgi głównej
współpraca z zespołem w zakresie rozwiązywania bieżących problemów
kontakt z zespołami biznesowymi w różnych regionach geograficznych

OCZEKUJEMY
statusu studenta lub ukończonych studiów na kierunku finanse/rachunkowość
dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
umiejętności pracy w zespole
chęci uczenia się i rozwoju
dbałości o szczegóły i umiejętności analitycznego myślenia
doświadczenia w finansach/księgowości - mile widziane (np. staż)
znajomości Excela - dodatkowy atut

Aplikuj już dziś: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/asystentka-ds-ksiegowosci_warszawa_79679/

Dodano dnia: 07-06-2022

Randstad

Zobacz wszystkie oferty Randstad