Stażysta w Dziale Master Data

Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;
Codzienny kontakt telefoniczny z klientem w języku obcym
Samodzielne procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;
Udział w procesie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);
Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
Analiza i poprawa jakości danych.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem, język niemiecki mile widziany;
Wykształcenie wyższe;
Znajomość pakietu MS Office;
Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętności pracy w grupie.
Umiejętność swobodnego kontaktu telefonicznego w języku obcym

To oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system hybrydowy);
Rozwój zawodowy;
Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie i wsparcie doświadczonych managerów i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowych zadań;
Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, możliwość zrealizowania zakupów w wybranych sklepach;
Prywatną opiekę medyczną;
Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
Dobrą atmosferę pracy.

Dodano dnia: 24-05-2022

ZF

Zobacz wszystkie oferty ZF

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy