Stażysta w Dziale Finansowym

Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dołącz do zespołu ZF Shared Service Center, które mieści się w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich jednostek organizacji.

Obowiązki:

Aktywny udział w wykonywaniu comiesięcznych raportów i analiz;
Przygotowanie i kontrola dokumentacji;
Analiza i udzielanie bieżących wyjaśnień;
Codzienny kontakt w j. angielskim;
Praca w systemie SAP (po wcześniejszym przeszkoleniu).

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów - kierunki ekonomiczne, matematyka, finanse, rachunkowość itp.;
Chęć rozwoju w obszarze finansowym;
Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;
Umiejętności analityczne, komunikacyjne i gotowość do pracy w globalnej organizacji.

Mile widziane:

Znajomość systemu SAP;
Dodatkowy język (inny, niż angielski)

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę;
Prywatna opieka medyczna;
Pakiet benefitów;
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wparcia.

Dodano dnia: 23-05-2022

ZF

Zobacz wszystkie oferty ZF

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy