Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. księgowości z j. angielskim w Centrum Usług Wspólnych

Lokalizacja: Częstochowa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
• Realizacja procesów księgowych i administracyjnych - w obrębie działu należności, zobowiązań lub księgi głównej;
• Codzienna komunikacja w języku angielskim;
• Kontakt z klientami lub dostawcami z różnych krajów europejskich, udzielanie im wyjaśnień, weryfikacja i rozwiązywanie problemów;
• Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
• Praca w systemie SAP.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
• Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne lub filologia
• Komunikatywność, dokładność i systematyczność oraz motywacja do pracy w finansach;
• Dobra znajomość programu MS Excel;
• Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób posiadających już doświadczenie w obszarze rachunkowości lub księgowości.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system hybrydowy 50%/50%);
• Profesjonalne przeszkolenie i wsparcie doświadczonej kadry w okresie wdrożenia w nowe obowiązki;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet MY BENEFIT: możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Dodano dnia: 23-05-2022

ZF

Zobacz wszystkie oferty ZF

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji