Starszy/a Księgowy/a

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
STARSZY/A KSIĘGOWY/A

Lokalizacja: Kuźnica Czeszycka, woj. dolnośląskie

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00/08:00-15:00/16:00,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- prywatna opieka medyczna,
- szkolenia branżowe,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji.

Zadania:
- księgowa oraz rachunkowa obsługa spółki,
- prowadzenie rozliczeń VAT oraz JPK,
- prawidłowe księgowanie dokumentów w pełnych księgach zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- tworzenie sprawozdań dla GUS,
- bieżąca praca z fakturami sprzedaży i korektami,
- weryfikacja ewidencji kosztów,
- uzgadnianie sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.

Wymagania:
- co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółek produkcyjnych),
- znajomość aktualnie obowiązujących przepisów,
- znajomość pakietu MS Office,
- samodzielność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań,
- komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575404.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Dodano dnia: 13-05-2022

Workhouse4you Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Workhouse4you Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy