Samodzielna/y Księgowa/y

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Lokalizacja: Wrocław, woj. dolnośląskie

Oferujemy:
- współpracę na zasadzie B2B,
- współpracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 07:00/09:00-15:00/17:00 (możliwość współpracy hybrydowej),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dostęp do platformy LEX,
- kartę Multisport,
- szkolenia branżowe oraz Indywidualny Program Rozwoju,
- ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:
- współpraca przy pełnej obsłudze księgowej spółek,
- prowadzenie rozliczeń podatkowych,
- tworzenie pism (raporty, sprawozdania) na potrzeby zewnętrznych instytucji,
- bieżące wsparcie oraz spotkania z Klientami,
- kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym oraz rachunkowym.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielna/y księgowa/y,
- prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia,
- znajomość regulacji prawnych podatkowych,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze księgowej stowarzyszeń oraz rozliczaniu dotacji,
- komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,
- terminowość oraz bardzo dobra organizacja.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575404.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Dodano dnia: 13-05-2022

Workhouse4you Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Workhouse4you Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy