Devops Lead

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Devops Lead

Łódź / Hybrydowy
Umowa o pracę

20000-23000 pln brutto

Nasz Klient poszukuje doświadczonego lidera zespołu DevOps, który dołączy do zespołu ds. dostarczania projektów. Poprowadzi utalentowaną grupę inżynierów świadczących usługi DevOps dla programistów dostarczających, którzy budują udane rozwiązania OTA dla dostawców motoryzacyjnych świadczących usługi dla milionów samochodów każdego dnia!

Kierując globalnym zespołem odpowiedzialnym za operacje produkcyjnej ciągłej integracji/ciągłego wdrażania, klient świadczy usługi DevOps dla zespołów zajmujących się rozwojem dostaw.
Własny i zbudowany proces w celu ustanowienia w pełni zautomatyzowanego procesu ciągłej integracji/ciągłego wdrażania, potoków od deweloperskich do produkcji na potrzeby wdrożenia firmowej platformy OTA.

ZADANIA:

Zarządzanie codziennymi zadaniami i projektami zespołu, ustalanie priorytetów zadań, kontrola dostaw i koordynacja działania z innymi zespołami.
Zapewnienie jakości, niezawodności i stabilności naszych środowisk programistycznych.
Ciągłe doskonalenie procesu poprzez automatyzację i tworzenie narzędzi.
Tworzenie i utrzymanie klaster kontenerów Platformy Docker zarządzany przez platformę Kubernetes.
Ścisła współpraca z zespołem CloudOps
Ścisła współpraca z zespołem badawczo-rozwojowym DevOps
Opracowywanie i dokumentowanie metodologii i procesów przepływu pracy

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w niektórych punktach – firma zapewni dla Ciebie szkolenia!

WYMAGANIA:

Ponad 1 rok doświadczenia w kierowaniu zespołem.
Ponad 3 lata praktycznej inżynierii DevOps.
Udokumentowane doświadczenie we wspieraniu środowisk programistycznych w globalnych organizacjach.
Sprawdzone doświadczenie w dokerach i Kubernetes, Helm Chart.
Silne umiejętności skryptowe (Bash / Python / Perl).
Doświadczenie i silna znajomość Linuksa.
Udokumentowane doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu istniejących potoków ciągłej integracji/ciągłego wdrażania na potrzeby rozwoju i produkcji.
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pisania w języku angielskim
Delegacje służbowe raz na kwartał

NASZ KLIENT OFERUJE:

Pracę w międzynarodowym zespole projektowym z największymi światowymi klientami z branży motoryzacyjnej, mobilnej, telekomunikacyjnej, muzycznej oraz medycznej.
Szeroki wachlarz szkoleń dostosowanych do potrzeb oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
Świetny pakiet dodatkowych korzyści takich jak:
elastyczny czas pracy,
prywatna opieka zdrowotna (LuxMed),
kafeteria Mybenefit,
zniżki pracownicze na produkty,
pokój gier.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA
jobs@personnelandmedia.com

Prosimy w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska - „Devops Lead / LT”

Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

Dodano dnia: 09-05-2022

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy