Księgowa/y

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
• Dekretowanie dokumentów i ewidencjonowanie operacji gospodarczych w systemie księgowym,
• Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych oraz bieżąca kontrola sald i kont bankowych,
• Wystawienie faktur sprzedażowych, weryfikacja danych z umowami sprzedaży;
• Prowadzenie rozliczeń pracowników,
• Uzgadnianie sald zobowiązań i należności,
• Ewidencja rozliczeń międzyokresowych przychodów i kosztów (czynnych i biernych),
• Ewidencja amortyzacji,
• Przygotowywanie danych na potrzeby raportowania GUS, NBP,
• Wsparcie w rozliczaniu i sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT,
• Wsparcie w cyklicznym raportowaniu na potrzeby statutowe oraz Grupowe (zamknięcia roku, badanie audytowe)

Nasze wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku- minimum 2 lata,
• Skończone studia (minimum I stopień) Finanse i Rachunkowość lub pokrewne;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w środowisku biznesowym
• Znajomość przepisów podatkowych: CIT, VAT,
• Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności,
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznej komunikacji,
• Samodzielność w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów,
• Mile widziana znajomość programów Microsoft D365.

To oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o stabilnej pozycji na rynku;
• Realny rozwój w strukturach firmy - możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie księgowości/płac
• Świetną atmosferę pracy, wsparcie zespołu oraz przełożonego na każdym etapie pracy
• Rozbudowaną ofertę benefitów oraz inicjatyw integracyjnych i pro-zdrowotnych
• Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji przy Rondzie ONZ;

Dodano dnia: 12-04-2022

Savills Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Savills Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy