KYC Translation Support Analyst

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:
-Wykonywanie kluczowych zadań o średnim lub wysokim poziomie złożoności w ramach wsparcia działań związanych z przeglądem CDD,
-Aktywny udział w kalibrowaniu technologii maszynowego przetwarzania tłumaczeń wdrożonych w ramach projektu
-Zapewnianie tłumaczeń dokumentów wykorzystywanych w procesie weryfikacji, w tym weryfikacja jakości plików tłumaczonych maszynowo
-Zarządzanie kolejnością i przygotowywanie plików w celu efektywnego kierowania procesem weryfikacji KYC CDD
-Porównywanie zasobów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowywanie przetłumaczonych dokumentów do wykorzystania w procesie weryfikacji KYC CDD
-Prowadzenie badań struktur organizacyjnych klientów i przygotowywanie ich zaktualizowanych wersji w celu włączenia ich do akt kontroli klientów
-Przeglądanie i zatwierdzanie przetłumaczonych wniosków o udzielenie informacji kierowanych do klientów
-Przygotowywanie pakietów informacyjnych (gap pack) wymaganych w procesie kontaktu z klientem oraz weryfikowanie zwróconych pakietów informacyjnych pod kątem dokładności informacji i treści oraz jakości w stosunku do pierwotnego wniosku
-Wykonywanie pracy zgodnie z określonymi procedurami i polityką firmy
-Pomoc w innych obowiązkach, takich jak przypisywanie plików i prośby o śledzenie i routing informacji (w razie potrzeby).

Oczekiwania:
-Biegła znajomość następujących języków: holenderskiego i angielskiego
-Studia licencjackie z zakresu finansów, dziennikarstwa, prawa karnego lub pokrewne
-Analityczne i krytyczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
-Tworzenie jasnych i zwięzłych tekstów
-Samodzielność, dobra organizacja pracy, nastawienie na wynik, wychodzenie z inicjatywą i umiejętność dostosowania się do zmian
-Zdolność do szybkiego uczenia się i profesjonalnego postępowania z wysoce poufnymi informacjami
-Praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych, w tym pakietu Office, ze szczególnie dobrą znajomością programu Microsoft Excel (w zakresie m.in. manipulowania danymi, tworzenia tabel przestawnych itp.) oraz Outlook
-Otwartość na wyjazdy do klientów

Mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych lub podobnym środowisku

Oferujemy:

-Wynagrodzenie w wysokości: 60 - 70 PLN/h netto B2B (lub 7 500 - 9000 PLN brutto Umowa o Pracę)
-Pracę w 100% zdalną z Polski
-Prywatną opiekę medyczną
-Kartę sportową/fitness
-Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy

Aplikuj poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5f18a6022b104b9db235bc79341b95f0

Dodano dnia: 07-03-2022

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy