AML/KYC QA Analityk

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

-Przeprowadzanie kontroli jakości pracy i dokumentacji.
-Współpraca z kierownikami zespołów KYC CDD w celu dostarczenia istotnych informacji zwrotnych
-Identyfikowanie luk i braków w procesach, politykach i procedurach wewnętrznych i klienckich, a także tworzenie i wdrażanie planów działań naprawczych
-Uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu polityk, list kontrolnych, celów, zadań i procedur dotyczących przeglądów
-Zarządzanie i wspieranie projektów oraz inicjatyw departamentu
-Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i kierownictwem wyższego szczebla
-Identyfikuj oraz zgłaszaj zespołowi kierowniczemu trendy w zakresie błędów i przypadki wysokiego ryzyka
-Prezentowanie problemów i rozwiązań różnym grupom odbiorców (w tym analitykom, kierownictwu, klientom itp.)

Oczekiwania:

-Co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie przeprowadzania kontroli jakości w obszarze analiz KYC
-Doświadczenie w ocenie programu identyfikacji klienta (CIP), należytej staranności wobec klienta (CDD) oraz profili KYC
-Doświadczenie w analizie transakcji bankowych i przeprowadzaniu różnego rodzaju przeglądów AML i dochodzeń
-Znajomość różnych systemów monitorowania AML i komercyjnych baz danych badawczych
-Praktyczna znajomość różnych przepisów, regulacji i wytycznych branżowych, które mają wpływ na wewnętrzne i finansowe programy zgodności
-Doświadczenie w sporządzaniu raportów o podejrzanej działalności
-Doświadczenie w pisaniu wymagań biznesowych, procedur i/lub dokumentów polityki
-Wykształcenie z zakresu finansów, biznesu, prawa lub pokrewne
-Umiejętność profesjonalnego postępowania z wysoce poufnymi informacjami
-Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz profesjonalne postępowanie z wysoce poufnymi informacjami / Wysoki nacisk na dobrą obsługę klienta (zarówno w stosunku do podmiotów wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
-Biegła obsługa pakietu Microsoft Office
-Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2), mile widziana znajomość języka niderlandzkiego

Oferujemy:

-Wynagrodzenie w wysokości: 60 - 70 PLN/h netto B2B (lub 7 500 - 9000 PLN brutto Umowa o Pracę)
-Pracę w 100% zdalną z Polski
-Prywatną opiekę medyczną
-Kartę sportową/fitness
-Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy

Aplikuj poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=311f93673560432eb061f892539233d8

Dodano dnia: 04-03-2022

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy