Analityk AML

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Będziesz brać udział w analizach zgodności, analizach transakcji i pracach proceduralnych wspierających klientów z sektora usług finansowych.

Obowiązki:

Wykonywanie średnio zaawansowanych lub złożonych analiz wymagających znajomości programów przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) i KYC
Prowadzenie złożonych dochodzeń w sprawach alarmowych, przeprowadzanie rozszerzonych badań należytej staranności (EDD) oraz sporządzanie kompleksowych raportów o podejrzanej działalności (SAR)
Praca zgodna z określonymi zasadami i procedurami
Zapewnienie wysokiej jakości pracy w ramach standardów programu
Efektywne zarządzanie pracą w celu osiągnięcia wyników projektu
Współpraca z zespołem
Pomoc w innych obowiązkach.

Umiejętności:

Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziedzinie AML, w tym praktyczne doświadczenie w zakresie analizy ryzyka i zagrożeń dla klienta (CDD) oraz analizy ryzyka i zagrożeń dla klienta (EDD)
Wykształcenie z zakresu finansów, dziennikarstwa, prawa lub pokrewne
Zdolności analityczne, umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów oraz zdolność do rozszyfrowania cech wysokiego ryzyka (transakcyjnych, geograficznych, produktowych, związanych z typem klienta itp.)
Umiejętność pisania w jasny i zwięzły sposób
Umiejętność szybkiego uczenia się i rozumienia przepisów prawa, koncepcji i zagadnień finansowych, zdolność do podejmowania trafnych decyzji oraz zachowania najwyższego stopnia poufności
Dobra organizacja pracy i dotrzymywaniem terminów nawet pod presją czasu
Bardzo dobra znajomość Microsoft Word, Outlook oraz Microsoft Excel (w tym m.in. tworzenie tabel przestawnych)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem
Otwartość na podróże służbowe do siedzib klientów.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości: 8 000 - 10 000 PLN netto B2B (lub 6 000 - 8 000 PLN brutto Umowa o Pracę)
Pracę w 100% zdalną z Polski
Prywatną opiekę medyczną
Kartę sportową/fitness
Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: cv@onthewave.co

Dodano dnia: 03-03-2022

Wave Europe sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Wave Europe sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy