Doradca ds Klienta

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

PHINANCE S.A.

Przekonaj się z własnego doświadczenia, dlaczego jesteśmy jedną z największych i

najskuteczniejszych kancelarii doradztwa finansowego w Polsce! Od 2002 roku budujemy markę

Phinance S.A. dostarczając naszym Klientom najkorzystniejsze instrumenty finansowe na rynku.

Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Klienta

Miejsce pracy - Kraków

Dlaczego akurat Phinance S.A.?
Ponieważ jako Doradcy Klienta dbamy o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich oraz klientów.

SPÓJRZ NA LICZBY

Pracuje u nas 1000 wykwalifikowanych specjalistów, w 45 oddziałach w całej Polsce, pracujących na 600 produktach finansowych. Współpracuje z nami 67 instytucji finansowych i zaufało nam ponad 500 000 klientów

Oferta jest skierowana zarówno do osób z doświadczeniem w branży finansowej, chcących rozszerzyć swój wachlarz produktów, jak i osób, które szukają dopiero idealnego miejsca do startu w branży finansowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Twoim zadaniem jako Doradca Klienta będzie:

- Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)
- Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami firmy
- Doradztwo w zakresie produktów finansowych
- Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
- Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
- Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

UWAGA!

Dla osób z branży finansowej, które posiadają doświadczenie oferujemy odpowiednio przygotowany proces wdrożenia oraz indywidualnie dopasowane wynagrodzenie

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
Na tym stanowisku oczekujemy od Ciebie:

- wysokiej kultury osobistej
- zdolności przywódczych
- nastawienia na cel i realizację celu
- komunikatywności
- umiejętności analitycznych
- umiejętności negocjacyjnych
- minimum wykształcenia średniego

OFERUJEMY
Twój rozwój, to Nasz rozwój, dlatego oferujemy:

- Na samym początku cykl wdrożeniowy trwający 3 msc (zdobędziesz wiedzę z wielu działów finansowych)
- Umowę o współpracy lub zlecenia/B2B
- Przejrzysty system wynagradzania (wsparcie finansowe na okres wdrożenia 12 msc) i zawsze terminową wypłatą
- Profesjonalne szkolenia zakończone certyfikatami
- Cenne licencje produktowe
- Elastyczny grafik pracy dostosowany indywidualnie
- Pracę w najlepszym oddziale Phinance z doświadczonymi Doradcami
- Wsparcie bezpośredniego Managera w każdym momencie wdrożenia
- Narzędzia pracy (platformy do pracy on-line, system CRM)
- Rozwój zawodowy wg różnych ścieżek kariery
- Możliwość szybkich awansów
- Pozytywna atmosfera i pomoc współpracowników
- Liczne konkursy motywacyjne - (nagrody rzeczowe oraz wyjazdy zagraniczne na koszt firmy! Z nami zwiedzisz najdalsze zakątki świata)
- Benefity (Karta Multisport, kawa/herbata w biurze, zniżki na firmowe produkty i usługi, gry wideo w pracy)
- Najlepsze integracje

Aplikuj wysyłając CV ze zdjeciem na mail: rekrutacja.krakow7@phinance.pl
koniecznie dopisz klauzulę: Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Szczegółowe dane o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutowanych znajdują się w Polityce prywatności zamieszczonej na stronie

Dodano dnia: 21-02-2022

Phinance S.A.

Zobacz wszystkie oferty Phinance S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy