Młodszy Księgowy / Księgowa z j. czeskim

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymiar etatu: Pełny etat
Rodzaj umowy: Umowa o Pracę
Wynagrodzenie: 3.500 - 4.500 PLN
Miejsce pracy: Agawy 7, Bielsko-Biała

Zakres obowiązków na stanowisku:
• Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych,
• Księgowanie wyciągów bankowych,
• Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,
• Potwierdzanie i uzgadnianie sald,
• Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

Czego potrzebujesz do pracy z nami:
• Znajomości języka czeskiego,
• Znajomości przepisów podatkowych,
• Doświadczenia lub odbytej praktyki/stażu w dziale księgowości,
• Znajomości pakietu MS Office, w szczególności biegłej znajomości Microsoft Excel,
• Terminowości i dokładności w wykonywanej pracy,

(Mile widziane) Studia o specjalizacji rachunkowość

Oferujemy:
• Zróżnicowane projekty (w tym międzynarodowe),
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym szkolenia),
• Pracę w firmie o niekorporacyjnym charakterze

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.olesiak@fss.cc

Dodano dnia: 07-02-2022

FSS Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty FSS Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy