Specjalista ds. controllingu

Lokalizacja: cała Polska

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania dla Ciebie:
-udział w procesie budżetowania, monitorowanie odchyleń od budżetu i ich analiza
-prowadzenie sprawozdawczości i raportowania na potrzeby Zarządu oraz koncernu
-udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału oraz roku
-controlling wybranych obszarów działalności spółki
-przygotowywanie analiz ekonomicznych i finansowych
-przygotowywanie zestawień ad hoc na wewnętrzne potrzeby oraz dla koncernu
-ścisła współpraca z działem controllingu w koncernie w zakresie budżetów, planów wieloletnich, ich wykonania (praca w języku niemieckim)

Szukamy ludzi, którzy:
-posiadają wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie)
--posiadają kilkuletnie doświadczenia w dziale controllingu, względnie w księgowości, mile widziane w branży energetycznej
znają zasady rachunkowości finansowej i zarządczej
-znają język niemiecki min. na poziomie B1
-bardzo dobrze znają pakiet MS Office (szczególnie MS Excel)
-mają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
-potrafią planować i poszukiwać alternatywnych rozwiązań
-są samodzielni, dociekliwi, skrupulatni, zaangażowani oraz dokładni
-mają prawo jazdy kat. B

a dodatkowo (mile widziane):
-znają język angielski
-znają system SAP

Oferujemy:
-umowę o pracę
-elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
-możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
-indywidualny plan rozwoju Twoich umiejętności - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
-ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną
-świadczenia socjalne m.in. dopłaty do wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, karty podarunkowe, karta Mutlisport
-program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny

Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.
Chętnie Cię poznamy!
Aplikuj: https://ewe.elevato.net/pl/specjalista-ds-controllingu-mk,j,137
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kim jesteśmy?
EWE jako koncern energetyczny działa na rynku niemieckim od ponad 90 lat. W Polsce od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą gazu ziemnego, usług energetycznych oraz energii elektrycznej. Posiadamy własną sieć dystrybucyjną. Dynamicznie rozwijamy zakres naszych usług zarówno pod względem terytorialnym jak i produktowym. Chcemy oferować klientom zróżnicowane rozwiązania multienergetyczne od jednego dostawcy.

W naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwo - bezpieczeństwo pracowników i klientów: zatrudniamy tylko na umowę o pracę, ubezpieczamy, szkolimy i rozwijamy, jesteśmy słowni, dbamy o bezpieczeństwo dostaw i terminowość.

Dodano dnia: 03-02-2022

EWE energia Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty EWE energia Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy