Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy specjalista ds. analizy finansowej

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa BCUBE)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Turyńska 135, Bieruń

Twój zakres obowiązków
•Terminowe przygotowanie cyklicznych raportów i zestawień
•Przygotowywanie rzetelnych, wysokojakościowych analiz finansowych wspomagających procesy zarządcze oraz zarząd firmy
•Aktualizowanie danych w SAP
•Wsparcie przy przygotowaniu budżetów rocznych i prognoz
•Współpraca z działami marketingu i operacji w celu aktualizacji danych dotyczących sieci kawiarni oraz produktów oferty

Nasze wymagania
•Wykaszlenie wyższe, preferowane o profilu ekonomiczny
•Swobodnie posługiwanie się programami pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym)
•Zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego wyciągania wniosków
•Nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz utrzymanie wysokiej jakości pracy w dynamicznym środowisku
•Skrupulatność i rzetelność, budowanie relacji w zespole
•Nastawienie na stały rozwój i chęć uczenia się poprzez nowe zadania
•Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
•Dodatkowym atutem będzie możliwość szybkiego rozpoczęcia zadań

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę
•Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
•Ubezpieczenia grupowe
•Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
•Możliwość przystąpienia do PPK
•Możliwość skorzystania z Medicover Sport
•Udział w ciekawych projektach
•Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Prosimy aby osoby zainteresowane ofertą wysłały aktualne CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

Dodano dnia: 25-01-2022

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Zobacz wszystkie oferty SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji