Młodszy specjalista ds. księgowości

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa BCUBE)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Turyńska 135, Bieruń

Zakres obowiązków:
• Wprowadzanie dokumentów do systemu SAP
• Kontrola dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym,
• Dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
• Sporządzenie deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT)
• Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz.

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana specjalność: ekonomia, rachunkowość, finanse);
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowany okres 1-2 lata);
• Znajomość przepisów podatkowych;
• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word);
• Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Znajomość środowiska SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę;
• Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy;
• Ubezpieczenia grupowe;
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
• Możliwość przystąpienia do PPK;
• Możliwość skorzystania z Medicover Sport;
• Udział w ciekawych projektach;
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres:rekrutacje@sistema.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
• Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

Dodano dnia: 19-01-2022

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Zobacz wszystkie oferty SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy