Księgowy/Księgowa

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

KSIĘGOWY/A
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania główne:
• Księgowanie dokumentów oraz delegacji,
• Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
• Wprowadzanie danych do systemu księgowego oraz bankowego,
• Przygotowanie deklaracji i sprawozdań.

Oczekiwania:
• Wykształcenie ekonomiczne, mile widziane wyższe: Rachunkowość i Finanse,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość zagadnień z obszaru księgowego oraz podatkowego,
• Umiejętność obsługi komputera oraz Excel,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

Mile widziane:
• Znajomość programu SAP oraz Rewizor.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
• Pracę od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku,
• Pakiet benefitów: premia świąteczna, prezenty dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport, dofinansowanie choinkowe
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Codziennie świeże owoce oraz kawa i herbata zapewnione przez firmę,
• Firma daje możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w: szkoleniach, kursach, konferencjach, targach itp.
• Pracę w stale rozwijającej się firmie i możliwość awansu.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576 877 775.

Dodano dnia: 28-12-2021

Foreign Personnel Service

Zobacz wszystkie oferty Foreign Personnel Service

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy