Księgowa ds. produkcji

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Księgowanie dokumentów magazynowych oraz zleceń produkcyjnych
- Rozliczanie kosztów pośrednich produkcji
- Rozliczanie produkcji wyrobów gotowych
- Rozliczanie inwentaryzacji magazynów
- Uzgadnianie magazynów z kontami księgowymi
- Współudział w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Wymagania:
- Doświadczenie w rozliczaniu produkcji
- Wykształcenie minimum średnie: księgowość / rachunkowość / finanse
- Dobra organizacja pracy własnej
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
- Znajomość programu klasy ERP

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji
- Benefity – Prywatna opieka medyczna, karta Multisport
- Możliwość udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
- Premia uznaniowa

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

Dodano dnia: 29-11-2021

Logart

Zobacz wszystkie oferty Logart

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy