Analityk / Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

**Aplikuj poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=76f941076a6a40708b75cdf1094280eb **

Ponad 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:

Analityk finansowy / Kontroler Finansowy

Zadania, które na Ciebie czekają to:
- przygotowywanie raportów i analiz dla kadry menedżerskiej dotyczących bieżącej działalności firmy
- doskonalenie, rozwój i rozbudowa narzędzi analitycznych, optymalizacja raportów
- cykliczne raportowanie danych finansowych i analitycznych na poziomie kraju oraz do Grupy
- kontrola przychodów, kosztów i ich odchyleń (bieżąca i w trakcie zamykania okresów)
- wsparcie w projektach w obszarze analiz
- wsparcie w przygotowywaniu prognoz sprzedaży oraz w przygotowywaniu budżetów i planów strategicznych firmy
- przygotowywanie wniosków inwestycyjnych oraz ich kontrola powdrożeniowa

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
- posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera/ analityka finansowego, szczególnie w obszarze P&L
- bardzo dobrze posługujesz się Excelem, oraz znasz pakiet MS Office
- bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (min. B2)
- posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze Finansów lub Ekonomii
- znajomość Microsoft Power BI lub innych systemów business inteligence będzie dodatkowym atutem
- potrafisz myśleć analitycznie
- lubisz optymalizować raporty /posiadasz doświadczenie w procesach usprawniania raportowania
- wyróżniasz się doskonałą organizacją pracy oraz wysoką orientacją na jakość
- jesteś otwarty/a na nowe wyzwania oraz szybko uczysz się nowych rzeczy
- potrafisz współpracować w zespole

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:
- Przyjazny i zgrany zespół
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Pakiet opieki medycznej
- Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
- Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
- Unikalny program doceniania pracowników
- Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
- Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Dodano dnia: 30-09-2021

DHL Express

Zobacz wszystkie oferty DHL Express

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy