Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

SPM Poland Sp. z o. o. (BCUBE)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Adres miejsca pracy: Bieruń, Turyńska 135

Opis stanowiska:
•Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
•Praca z systemem SAP
•Sprawdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych
•Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
•Sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT
•Prowadzenie analityki środków trwałych
•Czynny udział w uzgadnianiu kont księgowych
•Uczestnictwo w zamykaniu okresów sprawozdawczych

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, ekonomia, rachunkowość)
•Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych ( CIT, VAT), znajomość zasad pełnej księgowości
•Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)
•Umiejętność pracy w zespole
•Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowym atutem będą:
•Znajomość dodatkowego języka angielskiego lub/I włoskiego
•Znajomość systemu SAP
•Doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:
•Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
•Bogaty pakiet socjalny

Prosimy aby osoby zainteresowane ofertą wysłały swoje aktualne CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.

Dodano dnia: 22-09-2021

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Zobacz wszystkie oferty SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy