Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Product Manager ds. Open Banking (PSD2)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Comarch Finance Connect to innowacyjna firma technologiczna z branży FinTech należąca do Grupy Kapitałowej Comarch, łącząca dostawców usług finansowych z użytkownikami systemów ERP. Naszą misją jest upraszczanie procesów w przedsiębiorstwach, poprzez automatyzację obsługi finansów.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, bankowość, ekonomia i pokrewne)
Doświadczenie w branży bankowej / FinTech / płatności
Znajomość rynku usług bankowych
Znajomość zagadnień z obszaru PSD2 i open banking
Umiejętność podejmowania decyzji oraz elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Samodzielność, innowacyjność oraz orientacja biznesowa

TWOJE ZADANIA

Tworzenie nowych usług w oparciu o PSD2 – od koncepcji przez wdrożenie, utrzymanie i dalszy rozwój
Analiza potrzeb rynkowych, konkurencji, trendów i wymagań klientów w obszarze PSD2 / open banking
Współtworzenie modelu biznesowego dla platformy usług finansowych
Współpraca z zespołami:
IT w zakresie realizacji wizji produktu
projektantów w zakresie interfejsów użytkownika (UI/UX)
marketingu i sprzedaży, w zakresie dostarczania wiedzy o platformie i użytkownikach oraz przygotowywania materiałów informacyjnych promujących usługę

DLA CIEBIE

Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
Ciekawe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Znakomite środowisko do rozwoju i przyjazną atmosferę pracy
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Praca w trybie hybrydowym
Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Dodano dnia: 17-09-2021

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji