Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Ogłoszenie Bezpośrednie

.Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr ref.: GKST 09/2021

OBOWIĄZKI:

Bieżąca kontrola dokumentów księgowych, akceptacja delegacji pracowników;
Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, przygotowanie deklaracji;
Kontrola i akceptacja deklaracji VAT oraz JPK_VAT;
Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi;
Przygotowywanie raportów miesięcznych zgodnie ze standardami grupy;
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg międzynarodowych standardów rachunkowości;
Odpowiedzialność za przygotowanie i wysyłanie wymaganych raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych;
Przygotowanie prognoz przepływów pieniężnych w firmie;
Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań;
Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie prowadzonych spraw;
Przygotowanie raportów statystycznych (Urząd Statystyczny, IDA);
Raportowanie do NBP.

OCZEKIWANIA:

Gotowość do pracy stacjonarnej w Strzelcach Opolskich;
Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości;
Wykształcenie wyższe kierunkowe;
Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem;
Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, dotacjami i decyzjami o wsparciu;
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Otwartość na długofalową współpracę;
Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.;
Program poleceń pracowniczych;
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
Ubezpieczenie grupowe;
Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612

Prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższy link:

Dodano dnia: 16-09-2021

Kronospan

Zobacz wszystkie oferty Kronospan

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy