Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta odpowiedniego kandydata na stanowisko:
miejsce pracy: okolice Pyrzyc, nr ref. SK/05/2021
Zakres obowiązków:
 Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
 Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy
 Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
 Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
 Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON
 Rozliczanie delegacji
 Ewidencja i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich
 Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników oraz szkoleniami z zakresu BHP
 Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
 Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów
Wymagania:
 Wykształcenie wyższe
 Doświadczenie min. 5 lat w obszarze kadrowo-płacowym, w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku
 Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
 Znajomość programów kadrowo-placowych
 Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
Firma oferuje:
 Umowę o pracę
 Praca w stałych godzinach
 Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem, nr ref.: SK/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:
Gwarantujemy poufność.