Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista z językiem NIEMIECKIM

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

8.000 – 10.000pln brutto

Umowa o pracę lub B2B

LUBLIN (praca w systemie hybrydowym)
Nie musisz pracować w biurze u klienta (Contact Center BPO), możesz podzielić swój czas z tym biurowym

Główne zadanie to weryfikowanie i koordynowanie zadań zespołu NIEMIECKOJĘZYCZNEGO

Zadania:
rozmowy z zespołem konsultantów w języku niemieckim
praca w wewnętrznym systemie (praca przy komputerze)
raportowanie do Managerów Projektów i Koordynatorów

Oczekujemy:

znajomości języka niemieckiego na poziomie min C1
znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
chęć rozwoju na stanowisku Team Leadera lub Koordynatora – w zależności od doświadczenia

Gwarantujemy szkolenia i system wdrożenia
Pracę w międzynarodowym środowisku z Native Speakerami

CV prosimy przesłać na jobs@personnelandmedia.com

W tytule prosimy napisać NIEMIECKI  – LUBLIN

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, przesłać CV, aby wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Dodano dnia: 22-07-2021

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji