Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

LOKALIZACJA: Kraków

FORMA ZATRUDNIENIA: UOP

JĘZYKI: polski, angielski – dobra znajomość

OBOWIĄZKI:

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w ramach grupy kapitałowej
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów, aneksów, wystawianie świadectw pracy
Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
Sporządzanie list płac, weryfikacja poprawności naliczeń wynagrodzeń, składek ZUS i pdof
Obsługa deklaracji ZUS, PIT, PPK
Sporządzanie sprawozdań GUS
Rozliczanie czasu pracy
Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników oraz szkoleniami z zakresu BHP
Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
Przygotowywanie wewnętrznych zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej w zakresie obsługiwanego obszaru
Prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej cudzoziemców
Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego oraz ich wdrażanie w zakresie realizowanych zadań

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe
Minimum 3-5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo – płacowej
Znajomość zasad zatrudniania i rozliczania wypłat dla cudzoziemców
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, pdof, ustawy ZUS
Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń dla osób na umowie o pracę, rozliczania umów zlecenie/dzieło
Znajomość zasad rozliczania zasiłków z ZUS
Znajomość zasad naliczania kosztów autorskich
Znajomość programu Płatnik
Mile widziana znajomość programu ENOVA
Dobra znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
Sumienność, rzetelność, dokładność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka
Angielski z native speaker'em, szkolenia wewnętrzne
Elastyczne godziny pracy
Codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Aplikacje prosimy kierować poprzez formularz:

Dodano dnia: 08-07-2021

Ailleron SA

Zobacz wszystkie oferty Ailleron SA