Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:

-Przygotowywanie miesięcznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
-Rozwój i automatyzacja istniejących procesów i raportów
-Tworzenie i koordynacja w procesie przygotowania prognoz i budżetu
-Przygotowywanie raportów oraz analiz dla celów zarządczych
-Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.
-Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych
-Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi, w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów

Nasze wymagania:

-Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne)
-Minimum 3-letnie doświadczenie w analizach/raportowaniu/planowaniu (mile widziane w branży finansowej)
-Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
-Zaawansowana znajomość MS Excel
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
-Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
-Dobre umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

-Doświadczenie w programowaniu w VBA
-Znajomość SQL (T-SQL)
-Doświadczenie w pracy w środowisku Tableau

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym.
-Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających twoje kompetencje.
-Interesujące i pełne wyzwań stanowisko.
-Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną. programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, zajęcia z języka angielskiego i ubezpieczenie grupowe.

Dodano dnia: 29-06-2021

HOIST POLSKA SP.ZO.O.

Zobacz wszystkie oferty HOIST POLSKA SP.ZO.O.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji