Accountant (Księgowa/ Księgowy)

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteśmy polską firmą IT rozwijającą własną aplikację, której codziennie używają tysiące klientów z całego świata. Do naszego nowo-tworzonego wewnętrznego zespołu Księgowości szukamy rzetelnej i doświadczonej osoby, która pomoże nam w kompleksowej obsłudze naszej firmy we współpracy z naszą Główną Księgową.

Zależy nam na znalezieniu samodzielnej osoby, która logicznie formułuje myśli i dobrze działa w zespole. Jeśli lubisz się uczyć, nie boisz się zadawać pytań i chcesz rozwijać się w różnych obszarach księgowości, na pewno odnajdziesz się u nas.

Główne zadania:

- Rzetelne i terminowe księgowanie:
- Dokumentów sprzedażowych i kosztowych
- Wyciągów bankowych
- Rozliczeń międzyokresowych kosztów
- Terminowych monitorowanie rozliczeń z kontrahentami
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych
- Sporządzanie sprawozdań statystycznych
- Współpraca z audytorami w zakresie badania sprawozdań finansowych
- Bieżące śledzenie zmian w ustawach podatkowych

Twój profil:

- Masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Masz doświadczenie w pracy z programem Symfonia (moduł F-K)
- Znasz ustawę o rachunkowości, podatku dochodowym i podatku VAT
- Zastanawiasz się nad efektem swojej pracy i nie boisz się pytać
- Dobrze współpracujesz w zespole, cenisz sobie też czas na samodzielne działanie
- Trzymasz się wypracowanych ustaleń i odpowiedzialnie traktujesz swoją pracę
- Logicznie formułujesz myśli i klarownie je adresujesz
- Chętnie uczysz się nowych rzeczy

Dodatkowym atutem jest dla nas:

- Dobra znajomość Excela
- Doświadczenie w obsłudze spółek IT
- Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

- Wpływ na własną pracę i rozwój
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Partnerską relację z liderem
- Przyjazną atmosferę pracy
- Wewnętrzne szkolenia
- Dofinansowanie potrzebnych zewnętrznych szkoleń, kursów i książek
- Pakiet medyczny po przejściu okresu próbnego, firmową siłownię

Dodano dnia: 18-06-2021

Woodpecker.co

Zobacz wszystkie oferty Woodpecker.co

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy