Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim – branża finansowa

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy z branży finansowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin, nr ref. SM/04/2021

Zakres obowiązków:
• Administracja dokumentów związanych z operacjami finansowymi
• Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów
• Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
• Oznaczanie formularzy zgodnie z przyjętymi normami

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu min. B1 - warunek
konieczny
• Znajomość pakietu MS Office – warunek konieczny
• Doświadczenie w administracji – mile widziane
• Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie
• Umowę o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
• Bogaty pakiet benefitów (elastyczny 8-godzinny czas pracy, szkolenia językowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, dodatek żywieniowy, dodatkowe dni urlopowe powyżej 3-6 lat stażu w firmie, dodatkowe 2 dni wolne na opiekę nad dzieckiem, dofinansowanie do przedszkola/żłobka, 13 pensja, bonus świąteczny)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: SM/04/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:
Gwarantujemy poufność.