Pracownik ds. operacji księgowych

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

BCUBE Sp. z o. o.
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Bieruń, Turyńska 135

Podstawowe obowiązki:
• Wykonywanie codziennych zadań, takich jak: fakturowanie, analiza otwartych pozycji (pozycje blokowe, salda debetowe, polecenia zapłaty).
• Kontrola przebiegów płatności.
• Bliska współpraca z wewnętrznymi działami.
• Importowanie i księgowanie wyciągów bankowych w SAP.
• Monitorowanie i zarządzanie stałymi zleceniami/poleceniami zapłaty.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie – preferowane finanse i rachunkowość.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (A2).
• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.
• Umiejętności komunikacyjne.

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• Możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
• Możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).
• Miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: KS/BIER/06/21

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
• Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.

Dodano dnia: 09-06-2021

BCUBE Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty BCUBE Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy