Praktykant w dziale kadr i płac

Bezpośrednie    Rödl & Partner , Warszawa

Zakres obowiązków
• pomoc w prowadzeniu akt osobowych Pracowników
• pomoc w sporządzaniu deklaracji ZUS i US
• prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
• inne prace zlecone przez kierownika zespołu

Poszukiwane kompetencje
• student/ka ostatnich lat studiów
• dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• mile widziany ukończony kurs kadrowo-płacowy
• bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
• dyspozycyjność w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo

Oferujemy
• płatne praktyki
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w dziale kadr i płac
• pracę w przyjaznym biurze w centrum Warszawy

Aplikacje prosimy składać za pomocą formularza aplikacyjnego: